Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 225/40R18 INTENSA UHP

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 225
Profile: 40
Diameter: 18.0
Speed: Y
Exterior Noise: 67
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Reinforced: Yes
Load Index: 92
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.200,00 ден. 6.950,00 ден.

SAVA 225/40R18 INTENSA UHP  92Y XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: