Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 165/70R13 SIGURA

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 265
Profile: 70
Diameter: 13.0
Speed: T
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 79
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 1.900,00 ден. 2.770,00 ден.

TIGAR 165/70R13 SIGURA  79T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: