Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 195/60R14 SIGURA

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 195
Profile: 60
Diameter: 14.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 86
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.350,00 ден. 3.140,00 ден.

TIGAR 195/60R14 SIGURA  86H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: