Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 195/65R15 PRIMA

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: V
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.200,00 ден. 3.440,00 ден.

TIGAR 195/65R15 PRIMA  91V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: