Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 185/60R15 HP

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 84
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.300,00 ден. 3.320,00 ден.

TIGAR 185/60R15 HP  84H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: