Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 205/50R15 PRIMA

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 205
Profile: 50
Diameter: 15.0
Speed: V
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 86
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.950,00 ден. 3.940,00 ден.

TIGAR 205/50R15 PRIMA  86V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: