Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 215/60R16 PRIMA

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 215
Profile: 60
Diameter: 16.0
Speed: H
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: C
Load Index: 99
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.550,00 ден. 4.740,00 ден.

TIGAR 215/60R16 PRIMA  99H XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: