Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 205/55R16 HP

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: H
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.800,00 ден. 4.060,00 ден.

TIGAR 205/55R16 1HP  91H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: