Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 225/55R16 PRIMA

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 225
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: V
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 95
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.550,00 ден. 4.740,00 ден.

TIGAR 225/55R16 PRIMA  95V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: