Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 205/45R16 SYNERIS

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 205
Profile: 45
Diameter: 16.0
Speed: W
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 87
R/D R
Достапност: In Stock
Цена: 2.850,00 ден. 3.810,00 ден.

TIGAR 205/45R16 SYNERIS  87W XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: