Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 215/60R17 SYNERIS

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 215
Profile: 60
Diameter: 17.0
Speed: H
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 96
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.010,00 ден. 5.350,00 ден.

TIGAR 215/60R17 SYNERIS 96H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: