Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 225/50R17 UHP

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 225
Profile: 50
Diameter: 17.0
Speed: V
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 98
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.800,00 ден. 5.540,00 ден.

TIGAR 225/50R17 UHP  98V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: