Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 215/45R17UHP

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 215
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: V
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 87
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.400,00 ден. 4.920,00 ден.

TIGAR 215/45R17 UHP  87V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: