Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 235/45R17 SYNERIS

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 235
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: W
Exterior Noise: 74
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 94
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.800,00 ден. 5.510,00 ден.

TIGAR 235/45R17 SYNERIS  94W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: