Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

TIGAR 255/35R18 SYNERIS

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: S
Width: 255
Profile: 35
Diameter: 18.0
Speed: W
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 94
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.700,00 ден. 6.270,00 ден.

TIGAR 255/35R18 SYNERIS  94W XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: