Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 145/70R13 E3B

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 145
Profile: 70
Diameter: 13.0
Speed: T
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 71
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.280,00 ден. 4.370,00 ден.

MICHELIN 145/70R13 E3B  71T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: