Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 155/70R13 E3B

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 155
Profile: 70
Diameter: 13.0
Speed: T
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 75
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.050,00 ден. 4.060,00 ден.

MICHELIN 155/70R13 E3B  75T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: