Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 175/70R14 ENERGY SAVER+

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 175
Profile: 70
Diameter: 14.0
Speed: T
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 84
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.480,00 ден. 5.970,00 ден.

MICHELIN 175/70R14 ENERGY SAVER+  84T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: