Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 165/65R14 ENERGY SAVER+

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 165
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: B
Load Index: 79
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.410,00 ден. 4.550,00 ден.

MICHELIN 165/65R14 ENERGY SAVER+  79T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: