Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 185/55R14 ENERGY SAVER+

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 185
Profile: 55
Diameter: 14.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: B
Load Index: 80
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.400,00 ден. 7.200,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 185/55R14 ENERGY SAVER+  80H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: