Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 165/65R15 ENERGY SAVER+

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 165
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: 81
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: B
Wet Grip: A
Load Index: 81
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.070,00 ден. 6.760,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 165/65R15 ENERGY SAVER+  81T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: