Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 215/65R15 ENERGY SAVER+

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 215
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: A
Load Index: 96
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 6.780,00 ден. 9.040,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 215/65R15 ENERGY SAVER+ 96T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: