Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 185/60R15 ENERGY SAVER+

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 15.0
Speed: T
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: A
Load Index: 84
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.170,00 ден. 6.890,00 ден.

MICHELIN 185/60R15 ENERGY SAVER+  84T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: