Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 195/50R15 PILOT SPORT 3

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 195
Profile: 50
Diameter: 15.0
Speed: V
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: A
Load Index: 82
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.290,00 ден. 5.720,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 195/50R15 PILOT SPORT 3  82V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: