Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 205/60R16 PRIMACY 4

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 205
Profile: 60
Diameter: 16.0
Speed: V
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 92
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 7.700,00 ден. 11.010,00 ден.

MICHELIN 205/60R16 PRIMACY 4  96H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: