Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 225/60R16 PRIMACY 3

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 225
Profile: 60
Diameter: 16.0
Speed: V
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: A
Load Index: 98
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 10.060,00 ден. 13.410,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 225/60R16 PRIMACY 3  98V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: