Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 195/55R16 ENERGY SAVER+

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 195
Profile: 55
Diameter: 15.0
Speed: T
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Load Index: 87
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 6.650,00 ден. 8.860,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 195/55R16 ENERGY SAVER+  87T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: