Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 205/45R16 PILOT SPORT 3

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 205
Profile: 45
Diameter: 16.0
Speed: V
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: A
Load Index: 83
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 8.210,00 ден. 10.950,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 205/45R16 PILOT SPORT 3  83V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: