Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 225/50R17 PILOT SPORT 3

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 225
Profile: 50
Diameter: 17.0
Speed: Y
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: A
Antiflat: Yes
Load Index: 98
R/D R
Достапност: In Stock
Цена: 11.200,00 ден. 15.070,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 225/50R17 PILOT SPORT 3  98Y XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: