Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 235/45R17 PRIMACY 3

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 235
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: W
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: A
Load Index: W
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 8.250,00 ден. 11.010,00 ден.

MICHELIN 235/45R17 PRIMACY 3  94W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: