Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 255/40R17 PILOT SPORT 2

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 255
Profile: 40
Diameter: 17.0
Speed: Y
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Load Index: 94
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 13.650,00 ден. 18.200,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 255/40R17 PILOT SPORT 2  94Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: