Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 225/45R18 PILOT SPORT 3

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 18.0
Speed: W
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 12.080,00 ден. 16.110,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 225/45R18 PILOT SPORT 3  91W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: