Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 225/40R18 PILOT SPORT 2 ZP

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 225
Profile: 40
Diameter: 18.0
Speed: Y
Exterior Noise: 73
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: B
Load Index: 88
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 12.900,00 ден. 17.220,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 225/40R18 PILOT SPORT 2 ZP  88Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: