Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 245/40R18 PILOT SUPER SPORT

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 245
Profile: 40
Diameter: 18.0
Speed: Y
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Load Index: 97
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 12.870,00 ден. 17.160,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 245/40R18 PILOT SUPER SPORT 97Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: