Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 245/45R19 PILOT PRIMACY

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 245
Profile: 45
Diameter: 19.0
Speed: Y
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: A
Load Index: 98
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 17.160,00 ден. 22.880,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 245/45R19 PILOT PRIMACY  98Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: