Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 255/45R19 PILOT SUPER SPORT

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 255
Profile: 45
Diameter: 19.0
Speed: Y
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Load Index: 100
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 18.960,00 ден. 25.280,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 255/45R19 PILOT SUPER SPORT  100Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: