Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 225/35R19 PILOT SUPER SPORT

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 225
Profile: 35
Diameter: 19.0
Speed: Y
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Reinforced: Yes
Load Index: 88
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 14.100,00 ден. 18.820,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 225/35R19  PILOT SUPER SPORT 88Y XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: