Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 265/35R19 PILOT SPORT 2

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 265
Profile: 35
Diameter: 19.0
Speed: Y
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Load Index: 94
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 20.200,00 ден. 26.940,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 265/35R19 PILOT SPORT 2  94Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: