Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 265/30R19 PILOT SUPER SPORT

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 265
Profile: 30
Diameter: 19.0
Speed: Y
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Load Index: 93
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 17.940,00 ден. 23.920,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

MICHELIN 265/30R19 PILOT SUPER SPORT  93Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: