Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

MICHELIN 275/45R20 PILOT SPORT 2

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 275
Profile: 45
Diameter: 20.0
Speed: Y
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Reinforced: Yes
Load Index: 110
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 62.200,00 ден. 82.960,00 ден.

MICHELIN 275/45R20 PILOT SPORT  2  110 Y XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: