Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

Pirelli winter 190 snowcontrol s3 – 185/65r15

Производител: Pirelli
Код на продуктот: Pirelli winter 190 snowcontrol s3 – 185/65r15
Type: w
Width: 185
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed:
Достапност: На залиха
Цена: 3.400,00 ден.

Pirelli winter 190 snowcontrol s3 – 185/65r15

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: