Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SUNTEK 235/65R17 JUPITER

Производител: Suntek
Код на продуктот: SUNTEK
Type: S
Width: 235
Profile: 65
Diameter: 17.0
Speed: H
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: F
Load Index: 108
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.000,00 ден. 8.610,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

SUNTEK 235/65R17 JUPITER 108H 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: