Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DUNLOP 205/55R16 BLURESPONSE

Производител: Dunlop
Код на продуктот: DUNLOP
Type: S
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: V
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: B
Wet Grip: A
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.500,00 ден. 7.150,00 ден.

DUNLOP 205/55R16 BLURESPONSE 91V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: