Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DUNLOP 225/45R17 SPORTMAXX RT2

Производител: Dunlop
Код на продуктот: DUNLOP
Type: S
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: Y
Exterior Noise: 67
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: A
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 6.700,00 ден. 9.600,00 ден.

DUNLOP 225/45R17 SPORTMAXX RT2  91Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: