Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 185/60R15 RX 611

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 88
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.680,00 ден. 3.570,00 ден.

NANKANG 185/60R15 RX 611 88H XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: