Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 195/45R16 NS20

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 195
Profile: 45
Diameter: 16.0
Speed: V
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 84
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.090,00 ден. 4.120,00 ден.

NANKANG 195/45R16 NS20 84V XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: