Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 205/60R16 ECO2

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 205
Profile: 60
Diameter: 16.0
Speed: H
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: B
Reinforced: Yes
Load Index: 96
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.650,00 ден. 4.860,00 ден.

NANKANG 205/60R16 ECO2  96H XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: