Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 215/55R17 NS 20

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 215
Profile: 55
Diameter: 17.0
Speed: V
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 94
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.380,00 ден. 5.840,00 ден.

NANKANG 215/55R17 NS 20  94V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: