Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 225/45R18 NS 20

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 18.0
Speed: W
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 95
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.300,00 ден. 7.070,00 ден.

NANKANG 225/45R18 NS 20  95W XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: