Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

NANKANG 255/45R18 AS 1

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 255
Profile: 45
Diameter: 18.0
Speed: Y
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 103
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 6.920,00 ден. 9.230,00 ден.

NANKANG 255/45R18 AS 1  103Y XL

 

 

 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: